Zakończenie roku w klubie 2017

Gala Klubu 2017 okazała się niebywałym sukcesem! Wszystko dzięki wspólnemu działaniu Rodziców i chłopaków, którzy stworzyli świetną atmosferę.

Galę otworzyła sesja zdjęciowa i pokaz filmu promocyjnego nakręconego przez naszych Klubowiczów. Następnie doskonałe przemówienia wygłosili goście ze Szkoły Wierchy http://www.wierchy.edu.pl/ – dyrektor szkoły Piotr Milczanowski i wicedyrektor Michał Sternicki. Potem opiekunowie – Michał Jungiewicz i Kuba Niewiedział – opowiedzieli o planach Klubu na kolejny rok.

Największe emocje wzbudziła jednak druga część gali, w której swoje osiągnięcia prezentowali chłopcy. Antek Kucharski opowiedział o dziejach kaprala Wojtka, a Krzysiu Machaczka przybliżył nam historię bitwy o Midway. Następnie Paweł Barszcz i Albert Hermann przedstawili zaprogramowaną na sekcji informatycznej grę! Na koniec klubowicze z sekcji chemicznej zaprezentowali zapierające dech w piersiach doświadczenia. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i stworzenie wspaniałej atmosfery!

Zapraszamy w przyszłym semestrze chłopców od 6 klasy. Kontakt: michal.m.jungiewicz na gmailu