Koncert klawesynu dla Rodzin

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Barbakanu wraz z Rodzinami na koncert wokalno-instrumentalny. Wystąpią Ewa Rzetecka-Niewiadomska i Hubert Niewiadomski. Rozpoczynamy o godzinie 19.30 w czwartek, 25. kwietnia.

Ewa Rzetecka-Niewiadomska
W roku 2003 ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Łodzi w klasie klawesynu prof. Leszka Kędrackiego, a w 2008 roku studia podyplomowe w Konserwatorium Muzycznym w Genewie w
klasie klawesynu solowego prof. Alfonso Fedi. W 2014 zdobyła tytuł Maestro al Cembalo w klasie prof. Leonardo Garcia Alarcon w Konserwatorium Genewskim i nagrodę specjalną Groux-Extermann za wystawienie opery John Blow ?Venus and Adonis?.

Hubert Niewiadomski
Odbył edukację wokalną najpierw pod kierunkiem prof. Katarzyny Zachwatowicz-Jasieńskiej, a następnie w klasie prof. Gilles Cachemaille w Wyższym Konserwatorium Muzycznym w Genewie. Ukończył również studia informatyczne na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz uzyskał stopień doktora w dziedzinie fizyki cząstek elementarnych na Uniwersytecie w Manchesterze. Pracował w CERN w Genewie.